Facebook Instagram Vimeo
PL EN
   
x
CoolartProduction - Teledyski ślubne
CoolartProduction - Teledyski ślubne
CoolartProduction - Teledyski ślubne

Zdjęcia za granicą

Ślub we Włoszech, Wesele na Malcie - zrobimy Wam zdjęcia i nakręcimy film!

Ślub marzeń... Dla Was, dla waszych wspomnień, najpiękniejszy prezent jaki możecie sobie sprawić. Emocje, uczucia, przygoda pod błękitnym niebem Italii.


Doskonale zdajemy sobie sprawę, że ślub to ekscytujące, ale też wymagające zaangażowania wydarzenie. Z tego powodu zapewniamy, że nie będziemy dodatkowo obciążać Cię pytaniami i nie zauważysz nawet naszej obecności! Dzięki czemu Ty i Twój partner podejdziecie do tego bez stresu i nerwów.

Z drugiej strony natomiast fotograf na wesele to idealny sposób na upamiętnienie wspaniałych chwil. Możemy więc zająć się stworzeniem rzetelnego reportażu w dowolnym miejscu na świecie. Nasza praca w tym zakresie będzie więc dotyczyła chwil przed ślubem, ceremonii, a także samej zabawy. Zapewniamy, że współpraca z nami będzie owocowała estetycznym albumem. Jesteśmy przeciwnikami robienia tysięcy zdjęć nieprzedstawiających niczego szczególnego – stawiamy przede wszystkim na wysoką jakość i profesjonalizm!
 

Nie chcemy, by były to wyłącznie puste słowa, dlatego na naszej stronie internetowej znajdziesz wiele sesji i reportaży, które mieliśmy okazję wykonać dla naszych klientów. Być może znajdziesz dzięki temu inspirację dla siebie!
 

Dzięki nam na pewno otrzymasz profesjonalną pamiątkę ze swojego ślubu!
 

W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu – wyjaśnimy warunki współpracy i zaproponujemy indywidualną ofertę!

KONTAKT

Zadzwoń do nas 604 919 095
biuro@coolartpro.pl